FOTOGRAFUJĘ DLA WAS

W czasie uroczystości ślubnych stawiam sobie dwa cele. Chcę pokazać w tym dniu wyjątkowość, piękno, elegancję oraz stworzyć pogodną atmosferę naturalności. Nie zamęczam ludzi pozowanymi układami, ale nie stronię od tak ważnych przecież zdjęć z rodziną i znajomymi. Przed każdym fotografowanym wydarzeniem słucham uważnie Waszych oczekiwań. W miarę możliwości precyzyjnie ustalam szczegóły, aby zdjęcia, które pozostaną na lata ilustrowały niepowtarzalność tego dnia.
IWONA & MAREK
"Pełen profesjonalizm i talent :) Jesteśmy bardzo zadowoleni, piękne zdjecia, są perły, które niewątpliwie są dla Nas wspaniałą pamiątka. Każda chwila, każdy ważny moment był uwieczniony. Artur doskonale wie kiedy nacisnąć spust migawki, tak aby wychwycić odpowiedni moment. Podczas sesji ZERO skrępowani i naturalnie, co można zobaczyć na zdjęciach, a wszystko dzięki wspaniałej osobiwości Artura. Zdjęcia zostały docenione nie tylko przez nas, ale i również przez naszą rodzinę i gości. Często i z ogromnym sentymentem będziemy do nich wracać . Było nam miło mieć Cię na naszym ślubie i weselu, polecamy Cię serdecznie innym!"

SYLWIA & PIOTR
"Sprzęt w dłoniach artysty. Artur ma umiejętność złapania w jednym kadrze całego uroku chwili, najczęściej bez naszej wiedzy. Spontaniczne
zachowanie podczas sesji stawia jako priorytet, jednak potrafi również subtelnie tak pokierować detalami, by naturalność na zdjęciach była
autentyczna. Bardzo sympatyczny, miły i otwarty człowiek. Sesja w plenerze po ślubie nie męczyła, a raczej przyjemnie bawiła. Zdjęciami jesteśmy zachwyceni, podobnie jak wszyscy, którzy mieli okazję je zobaczyć. Szczerze polecamy!"

SYLWIA & PAWEŁ
"Profesjonalizm, rozsądek, wyczucie, wyjatkowy styl, podejście do klienta, cierpliwość, zaangażowanie, pasja. Bardzo miły i kontaktowy człowiek, a jednocześnie w pełni skupiony na swojej pracy :) Polecamy wszystkim Artura jako fotografa, dzięki niemu mamy pamiątkę ślubną, do której zawsze będziemy wracać z uśmiechem i wzruszeniem. Jeszcze raz bardzo bardzo dziękujemy za przepiękne zdjęcia!"

EWELINA & MARCIN
"Fotografia na najwyższym poziomie! Bardzo miła atmosfera, super dogadanie, ustalanie szczegółów, pomysłowość na każdym kroku. Ale i tak
najlepsze zdjęcia wychodzą spontanicznie, które Artur idealnie wychwytuje. Brawo Panie Fotografie! Dziękujemy raz jeszcze :) Jestem z Żoną pod wrażeniem, inny fotograf nie wchodzi w grę! Pozdrawiamy i gorąco polecamy :)"

ANGELIKA & AREK
"Artur, to fotograf pierwsza klasa. Zdjęcia, które robi wywołują zachwyt i uśmiech. Piękne ujęcia momentów, które są uchwycone w wyjątkowej chwili. W trakcie zdjęć byliśmy sobą, można było zapomnieć, że ktoś obok robi zdjęcia."
PYTANIA DOTYCZĄCE MOJEJ PRACY

1. Gdzie najczęściej fotografujesz?
    Pracuję głównie w Małopolsce, ale dalsze wyjazdy nie stanowią żadnego problemu.
2. W jakich godzinach pracujesz w dniu ślubu i wesela?
    Zaczynam fotografować podczas przygotowań, a kończę po oczepinach (nie później niż o 1.00 w nocy). Pracuję maksymalnie 13 godzin.
3. Kiedy najlepiej jest wykonać sesję plenerową?
    Plener mogę wykonać w dniu ślubu, jednak nie jest to najszczęśliwsze rozwiązanie. Para młoda zostawia wtedy gości weselnych samym sobie,
    więc praca przebiega mało komfortowo. Lepiej zaplanować sesję plenerową w uzgodnionym terminie po weselu.
    Jest to o wiele bardziej spontanicznie i mamy większy wpływ na porę dnia oraz pogodę.
4. Kiedy możemy uznać, że termin jest dla nas zarezerwowany?
    Termin zarezerwowany jest w momencie podpisania umowy i wpłaty zaliczki.
5. Kiedy otrzymamy zdjęcia i wszystkie zamówione produkty?
    Gotowy produkt zdjęciowy oddaję nie później niż 2 miesiące po sesji plenerowej. Jest to jednak czas maksymalny - z reguły staram się to zrobić
    dużo wcześniej.
6. Czy posiadasz zezwolenie na fotografowanie w obiektach sakralnych?
    Oczywiście.
7. Kto wybiera zdjęcia do fotoalbumu?
    Projekt fotoalbumu i wybór zdjęć jest integralną częścią mojego fotograficznego postrzegania świata, dlatego dokonuję go samodzielnie.     
8. Czy dostajemy wszystkie wykonane zdjęcia?
    Przekazuję wszystkie te zdjęcia spośród wykonanych, które uważam za bardzo dobre, lub dobre. Jest ich zazwyczaj kilkaset.
9. Czy pracujesz sam, czy we dwójkę?
    Fotografuję sam, lecz w szczególnych przypadkach, na życzenie Pary Młodej pracujemy we dwójkę.